Firma

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

Zinek transport

Firma Usługi Transportowe Marek Zinek powstała w 2003 roku. Od początku istnienia ma swoją siedzibę w miejscowości Nowiny Wielkie w województwie lubuskim, nieopodal Gorzowa Wielkopolskiego. Początkowo prowadzona była przez jedną osobę, która samodzielnie wykonywała transporty krajowe i międzynarodowe, co pozwoliło bardzo dokładnie poznać specyfikę tego zawodu. Dzięki rzetelności wykonywanych usług w przeciągu kilku lat firma znacznie się rozrosła. Stałe pozyskiwanie nowych zleceń i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami pozwoliło na dynamiczny rozwój. Jednoosobowa firma przerodziła się w prężną i stale powiększającą się kadrę wykwalifikowanych pracowników.

Dzięki jakości wykonywanych usług pozyskaliśmy szerokie grono kontrahentów ceniących nas za rzetelność i terminowość wykonywanych przewozów.

Od stycznia 2019 roku biuro, warsztat napraw oraz baza transportowa mieszczą się w nowo powstałej inwestycji. Przestrzeń biurowa wpisuje się w architekturę nowoczesnej metropolii dając poczucie pracy w designerskim, stale rozwijającym się miejscu. Ciągle monitorowana baza transportowa zapewnia bezpieczne miejsce pracy, a nowocześnie wyposażony warsztat samochodowy oraz zatrudniona w nim kadra mechaników dbają o codzienną kosmetykę pojazdów.

Długoletnie
doświadczenie

Wysoka jakość
wykonywanych usług

Terminowość
dostaw

Elastyczność

Wykwalifikowana
kadra

Pracownicy

Firma oferuje pracę w zgranym zespole. Pracownicy codziennie poszerzają bazę o nowych klientów co pozwala firmie dynamicznie się rozwijać. Rzetelność i terminowość wykonywanych usług stawiana jest na pierwszym miejscu. Cel to tworzenie rodzinnej atmosfery, wsparcie w trudnych sytuacjach oraz zapewnianie poczucia bezpieczeństwa.

Zapewniamy transport jak również pomoc w załadunkach i rozładunkach

Dysponujemy miejscem magazynowym o powierzchni 10 000m2

Tu podaj tekst alternatywny