O firmie

Firma Usługi Transportowe Marek Zinek powstała w 2003 roku.  Początkowo prowadzona była przez jedną osobę, która samodzielnie wykonywała transporty krajowe i międzynarodowe, co pozwoliło bardzo dokładnie poznać specyfikę tego zawodu. Dzięki rzetelności wykonywanych usług w przeciągu kilku lat firma znacznie się rozrosła. Stałe pozyskiwanie nowych zleceń i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami pozwoliło na dynamiczny rozwój. Jednoosobowa firma przerodziła się w prężną i stale powiększającą się kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie dbają o utrzymanie jakości wykonywanych usług na najwyższym poziomie.

Dzięki jakości wykonywanych usług pozyskaliśmy szerokie grono kontrahentów ceniących nas za rzetelność i terminowość wykonywanych przewozów.

Stały kontakt z Klientem pozwala na dopasowanie oferty transportowej pod konkretne oczekiwania i wymagania. Obsługujemy transporty międzynarodowe na kierunkach takich jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Belgia, Holandia, Szwajcaria,  Serbia.

Budujemy nowoczesne centrum usług logistycznych

Nasze atuty to:

  • Długoletnie doświadczenie
  • Wysoka jakość wykonywanych usług
  • Terminowość dostaw
  • Elastyczność
  • Wykwalifikowana kadra

Zapewniamy transport jak również pomoc w załadunkach i rozładunkach.

Dysponujemy miejscem magazynowym o powierzchni 5000 m2

Pracownicy

Pracownicy biurowi zatrudnieni w firmie są do dyspozycji Klienta przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Stałe podnoszenie kwalifikacji pozwala na wpasowywanie się w stale zmieniającą się specyfikę branży.

Kierowcy zatrudniani w firmie posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje i uprawnienia. Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu gwarantują bezpieczne dostarczenie towaru na czas bez ryzyka uszkodzenia podczas transportu.

Nad stanem technicznym pojazdów czuwa kadra wykwalifikowanych specjalistów.